خدمات ایمن تیام

ایمن تیام با بیش از بیست سال تجربه در زمینه های ایمنی ،آتش نشانی ، آزمایشگاه ، شارژ و نگهداری انواع خاموش کننده های آتش یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه میباشد.

محصولات ایمن تیام

هریک از دسته بندی های زیر را انتخاب کنید و محصولات مرتبط با آن را مشاهده کنید

خاموش کننده آتش نشانی آب و گاز

مشاهده ی جزئیات این دسته

خاموش کننده آتش نشانی پودر و گاز

مشاهده ی جزئیات این دسته

خاموش کننده آتش نشانی کف (فوم)

مشاهده ی جزئیات این دسته

خاموش کننده آتش نشانی گاز دی اکسید کربن CO2

مشاهده ی جزئیات این دسته

خاموش کننده آتش نشانی بایوفوم

مشاهده ی جزئیات این دسته

ماسک های تنفسی فیلتردار ffp2 و ffp3

مشاهده ی جزئیات این دسته

پرفروش ترین محصولات

قبلی
بعدی

درباره ی ما

شرکت ایمن تیام سپاهان (سهامی خاص) بالغ بر بیست و اندی سال در زمینه های ایمـــنی ، آتش نشانـی ، آزمایشگاه ، شارژ و نگهداری انواع خاموش کننده های آتش و همچنین خرید و فروش خاموش کننده ها فعالیت دارد و هم اکنون یکی از بهترین شــرکت ها در این زمیـنه میباشد. مدیریت توانا و با دانـش روز و و دریافت گواهینامه های NFPA و ISO همچنیــن کادر فنی و مهندسین با تجربه ، اخذ گواهینــامه های مختلف از سازمان ها و ارگان های ذی صلاح و محیط بی نظیرکارخانه که در کشور بی رقیب است خود گواه این موضوع میباشد. حضــور مستــمر در نمایشـــگاه های داخلی و بین المللی و همچنین اعــطای تندیس بهترین شرکت در زمینه شارژ خاموش کننده آتش در سال 94 بیانگر گوشـــه ای از مــــوفقیـت های شرکت ایمن تیام سپاهان می باشد .

فروشگاه اینترنتی ایمن تیام

مجوزهای اخذ شده

0 +
تعداد خدمات
M 0
تعداد مشتریان
0 +
تعداد محصولات

سازمان های همکار

درخواست مشاوره

تیم حرفه ای ایمن تیام با بررسی به موقع درخواست شـــما در خصوص مشاوره ، در کوتاه ترین زمان به بررسی و ارائه خدمات به شما مشتری عزیز مینماید تیــــم ایـــمن تیام سعـــی دارد با هــــرچه بهترکردن کیـــفیت و کـــــارایی محصولات ، خود و تیــــــم اش را ســــــرفراز نگهدارد و بتواند رضایت شما مشتری محترم را نیز جلب نماید.

باسپاس از همراهی شما

فرم ثبت درخواست مشاوره

دانشنامه‌های اخیر

اطفاء حریق در بنا های تاریخی

اطفاء حریق در بنا های تاریخی

در بعضی از بناهای خاص در ایران همچون موزه فرش، مرکز اسناد و کتابخانه ملی و موزه‌های جدید در حال احداث ، اطفاء به‌ صورت هوشمند و اتوماتیک ، با ایجاد نوعی عایق بر آتش موجب اطفا حریق استفاده میشود .

اطلاعات بیشتر »